Krovininio transporto remontas, naujos ir naudotos detalės

Tel. +370 640 23231 Krovininio transporto servisas I - VII, 8 - 21 val.

Apie mus

Krovininio transporto – vilkikų, autovežių ir sunkvežimių remonto (autoserviso) bendrovė UAB „Dservis“ – tai kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį visose vežėjams aktualiose srityse. Krovinių gabenimas, autovežių remontas, detalių tiekimas, prekyba sunkiuoju transportu – tai sritys, kuriose mūsų kolektyvo specialistų branduolys dirba daugiau nei 10 metų.

Esame išsprendę daug problemų, su kuriomis susiduria vežėjai, todėl visuomet pasiūlysime geriausius ir skubiausius jų sprendimo būdus palankiomis sąlygomis bei kainomis.

  • Klientų patogumui – visų markių ir modelių krovininių automobilių detales turime savo sandėlyje arba pristatome ne vėliau kaip per 24 valandas.
  • Mūsų tiekiamų detalių kainos yra palankios klientams, lanksčios ir konkurencingos.
  • Prireikus galime atvykti ir pašalinti gedimą kelyje.
  • UAB „Dservis“ krovininio transporto remonto (autoserviso) specialistai stažavosi Lietuvoje ir už jos ribų, kėlė kvalifikaciją įvairiose užsienio valstybėse. Ilgametė darbuotojų patirtis, diagnostikos ir remonto įranga bei vietoje sandėliuojamos krovininių automobilių detalės suteikia sąlygas mūsų bendrovės specialistams suremontuoti techniką operatyviai, kokybiškai ir klientui palankiomis kainomis.
  • Nuo 2011 m. prekiaujame naudota technika: sunkvežimiais, autovežiais, vilkikais, puspriekabėmis, priekabomis.

Klientų patogumui mūsų įmonė dirba be poilsio dienų nuo 8 val. iki 21 val.